Kargo ve Teslimat

Teslimat Şartları
 
Siparişleriniz, kapıda ödeme dışında kredi kartı tahsilatı yapıldıktan ya da banka onayı alındıktan sonra yüzde 90 oranla aynı ya da takip eden iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin bizdeneve.com depolarına uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.
 
Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri hakkında ürün sayfalarında gerekli açıklamalar yapılmıştır.
 
bizdeneve.com’dan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu nedenle üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması çok önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde ise teslimat yapılmamaktadır.
 
Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından garantisi ile size teslim edilecektir.
 
Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size gönderilecek ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.
 
bizdeneve.com bir on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda çok sayıda kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Nadiren gerçekleşse de birden çok sayıda tüketicinin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürün stoklarda tükenmektedir. Bu tür bir durumda : Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.